Svijet pegaza
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Svijet pegaza

Budite pegaz i prudružite nam se u igri!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ...:::Cristina:::...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Pegazofsky
Glavni pegaz
Glavni pegaz
Pegazofsky


Broj postova : 59
Novičići : 107693
Join date : 25.08.2009

...:::Cristina:::... Empty
PostajNaslov: ...:::Cristina:::...   ...:::Cristina:::... Emptysri kol 26, 2009 1:11 am

Ime mi je Cristina... Imam 18 godina, sa planeta sam Sirius, nisam previše velika, crnesam boje sa ljubičastom grivom i repom... Imam i rog, koji je također crn.. Ponekad me zovu Labud, jer sam lagana i neovisna, a možete me prepoznati po srcu probodenom strijelom. Volim letjeti, posječivati prijetelje, boriti se protiv zla i biti neovisna...
Ne volim zlikovce, mržnju, nekoga tko se preserava, i govori i trača protiv mene i svih ostalih.
Zato jer me zanimalo, što je to dok sam letjela, svemirom pa sam slijetjela... Smile Moje moći su Voda, Zrak, Vatra, Bilje-Zemlja. Malo sam promjenila izgled i sada izgledam ovako: Ali ja i dalje mogu letjeti, pomoću moje energije srca, sada sam otkrila. Mogu pomoću nje letjeti, to je najveća moć koju imam i sređuje sve moći oko mene. Ali me i grije. Mogu mjenjati oblike i izgled, a daje mi i moć znanja.

...:::Cristina:::... Blkunicorn


Zadnja promjena: Pegazofsky; pon kol 31, 2009 2:54 am; ukupno mijenjano 7 put/a.
[Vrh] Go down
Layla
Glavni pegaz
Glavni pegaz
Layla


Broj postova : 73
Novičići : 107817
Join date : 21.08.2009

...:::Cristina:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::Cristina:::...   ...:::Cristina:::... Emptysri kol 26, 2009 1:19 am

Dobro došla-Kaže Layla Very Happy
[Vrh] Go down
https://pegaziiii.forumcroatian.com
*Annie*

*Annie*


Broj postova : 10
Novičići : 107635
Join date : 25.08.2009

...:::Cristina:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::Cristina:::...   ...:::Cristina:::... Emptysri kol 26, 2009 4:21 am

Welcome-rece Annie!
[Vrh] Go down
Sponsored content





...:::Cristina:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::Cristina:::...   ...:::Cristina:::... Empty

[Vrh] Go down
 
...:::Cristina:::...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Svijet pegaza :: O forumu :: Welcome-
Forum(o)Bir: